Twój remont jest w dobrych rękach!

Od wielu lat zajmujemy się fachowym montażem płytek ściennych oraz podłogowych. Potrafimy spełnić marzenia najbardziej wymagających klientów układając glazurę, gres, terakotę, mozaiki i nie tylko.

Wielkopolska jakość

Gwarantujemy, że powierzone nam zadania zostaną wykonane dokładnie, estetycznie i terminowo.

Nie tylko glazura...

Zrealizujemy pełen zakres remontów w Twoim domu. Nie musisz zatrudniać dziesiątek fachowców - wykonamy dla Ciebie prace malarskie, montaż drzwi, instalacji elektycznych czy paneli podłogowych. Zadzwoń do Nas i dowiedz się więcej!

Prawdziwy Poznaniak...

...wie, że najwięcej oszczędności przynosi solidnie wykonana praca. Postaw na jakość i wykonaj z nami remont, którego efekt będzie cieszył Cię przez lata.

Remonty łazienek

Układanie materiałów ceramicznych i kamiennych, remonty w pełnym zakresie

Specjalizujemy się w układaniu materiałów ceramicznych i kamiennych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Są to prace, których stopień trudności wymaga od wykonawcy dużej precyzji i estetyki. Gwarantujemy zachowanie wysokiej kultury pracy i osiągnięcie doskonałego efektu wykonanego przez nas remontu.

Działamy w branży budowlanej także przy wykańczaniu mieszkań, domów w pełnym zakresie. Dzięki temu nie musisz już zatrudniać kolejnych fachowców do wykonania prac malarskichmontażu drzwiinstalacji elektrycznej czy ułożenia paneli podłogowych. Jedna firma to jedna odpowiedzialność, mniejszy kłopot, sprawniejsze i skuteczniejsze wykonanie powierzonych prac, a co za tym idzie - mniejsze koszty.

Wykonujemy dodatkowe prace towarzyszące, między innymi:

  • zabudowy płytami gipsowo-kartonowymi,
  • zmiany w instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej w remontowanych budynkach.

Naszą specjalnością są łazienki...

Remonty łazienek realizujemy od projektu przez położenie glazury, aż po montaż sanitariatów (tzw. biały montaż). Wykonujemy prace wielkometrażowe związane z układaniem materiałów ceramicznych na dużych powierzchniach. Kilkaset lub kilka tysięcy metrów kwadratowych nie stanowi dla nas problemu.

Doradzamy przy zakupie materiałów budowlanych

Doradzamy zakup odpowiedniego materiału w zależności od podłoża i formatu płytek.

Wycena pracy gratis

Wycenę prac dokonujemy na miejscu po dokonaniu pomiarów i określeniu przez zleceniodawcę prac do wykonania. Wycenę wykonujemy gratis.
Zamiłowanie do tego zawodu towarzyszy nam od wielu lat, dlatego z pasją przystępujemy do każdego naszego zamówienia.